Grupa sześciolatków – Rekiny

„My Rekiny, choć czasem groźne miny mamy

Wszystkim chętnie pomagamy,

Siłę i moc Rekiny mają,

Do ratowania świata jej używają,

By wszystkim się dobrze żyło,

I z kim świętować codziennie było!”

Uczą i bawią się z nami Panie nauczycielki: Pani Diana, Pani Ola i Pani Weronika.
Pomaga i wspiera nas Pani Dorotka, a o porządek w sali dba pani Ania.

Zakończenie roku w Rekinach

22 czerwca odbyło się w naszej grupie zakończenie roku. Był to dla nas wszystkich bardzo wzruszający moment. Już od września dzieci z naszej grupy pójdą do pierwszej klasy!

Dziękujemy za wszystko Kochane Dzieci.
Z największym uśmiechem będziemy wspominać chwile spędzone z Wami.
Pozdrawiamy i życzymy sukcesów!
Panie Diana, Ola, Weronika i Dorotka.

Wycieczka do Wymysłów pod Lasem

Wycieczka na Stare Miasto

Urodziny w grupie Rekinów

Dziś obchodziliśmy urodziny dzieci urodzonych w maju (oraz tych, co obchodzą urodziny w wakacje ;)). Świetnie się razem bawiliśmy, śpiewaliśmy solenizantom sto lat oraz jedliśmy tort. To był wspaniały dzień!

Tworzymy konstrukcje

Koncert Bella Musica

„Rowerowy Maj”

Urodziny w grupie Rekinów

Dziś obchodzimy urodziny dzieci, które urodziły się w kwietniu oraz te, które urodziły się w wakacje! 🙂 Był tort, urodzinowe czapeczki i wspaniała zabawa!

Koncert Bella Musica

Robimy mydełka

Siejemy koperek

„Wyprawa do Irlandii”

W ramach projektu realizowanego w przedszkolu, w tym tygodniu poznawaliśmy Irlandię.

„Wyprawa na Maltę”

W ramach projektu realizowanego w przedszkolu, w tym tygodniu poznawaliśmy Maltę.

Urodziny w grupie Rekinów

Dziś świętowaliśmy urodziny dzieci urodzonych w lutym. Jedliśmy pyszny tort, śpiewaliśmy solenizantkom „Sto lat”, składaliśmy życzenia i świetnie się razem bawiliśmy!

Akademia Małego Lekarza

Walentynki u Rekinów

Ozoboty

Uczymy się matematyki

Maski karnawałowe

„Zimowe drzewa”

„Choinki”

„Zimowe kodowanie”

„Dzieci Dzieciom”

W ramach dzielenia się przez dzieci swoimi pasjami, mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez naszą koleżankę z grupy. Dowiedzieliśmy się wiele o koniach. Uczyliśmy się również rysować konia.

Przedszkolaki zbierają makulaturę

Wycieczka do Żabiej Woli