„Tęczowy Miś to ktoś wyjątkowy”

Witajcie na Naszej stronie, jesteśmy grupą kreatywnych 4 latków, dni w przedszkolu spędzamy na nauce i zabawie. Każdego dnia odkrywamy coś nowego, pomagają Nam w tym Pani Ania i Pani Zuzia. O naszą salę dba Pani Monika.

Dziecko poszukuje dziecka w każdym, kogo spotka. Jeżeli znajdzie je w dorosłym, podoba mu się ta osoba więcej niż inne. (William Saroyan)

Gimnastyka z Panią Zuzią

Dziś z Naszą Panią ćwiczyliśmy stopy, było dużo zabawy.

Małe czerwone jabłuszko

Ćwiczenia rączek nigdy dość.

Język angielski w innym wydaniu

Dziś robiliśmy prace plastyczną według instrukcji w języku angielskim, było dużo śmiechu i ciekawych pytań:-)

Zabawy na placu

Warsztaty kulinarne

Nasze pierwsze zajęcia już za nami- po raz pierwszy zupełnie sami robiliśmy kanapki. I okazało się że były naprawdę smaczne.

Rytmika z Panią Jolą- jesienny taniec listków

Dzień Przedszkolaka i wizyta Harrego

W tym dniu odwiedził Nas ciekawy gość – papuga Harry, z zaciekawieniem słuchaliśmy opiekunki Harrego. Dowiedzieliśmy się sporo o papugach – najbardziej zdziwiło nas to gdzie papugi mają uszy.

Dzień Kropki

Z okazji Dnia Kropki w naszej grupie było kropkowo, jak przystało na dzień kreatywności i odwagi nie zabrakło kreatywnych działań…

Kilka szybkich akcentów z angielskiego

Tak pracujemy wykonując zadania z angielskiego. Dziś zajmowaliśmy się kolorami.

Koncert Gucia i Dudusia

W naszym ogrodzie czekali na Nas znani goście, Pan Gucio i Pan Duduś zapoznali nas z ciekawymi instrumentami, mogliśmy potańczyć i pobawić się w berka z Panią Anią.

Zabawy z literami

Odszyfrowanie symbolu bywa trudne, my zaczęliśmy od tych najbliższych czyli pierwszych liter naszych imion. Zabaw było kilka ale najbardziej spodobały się Misiom kredowe tabliczki.

Początki w nowej sali

Kilka chwil podczas zabaw swobodnych w naszej nowej sali.