Kadra naszego przedszkola to nauczyciele kontraktowi, mianowani i dyplomowani z pełnymi kwalifikacjami do pracy w przedszkolu, kreatywni, dobrze wykwalifikowani z bogatym doświadczeniem zawodowym.

W swojej pracy wykorzystują nowoczesne techniki, metody, wzbogacają je o nowe pomysły, aktualizują swoją wiedzę na różnorodnych formach doskonalenia zawodowego.

Dyrektor

Dyrektor przedszkole, nauczyciel dyplomowany mgr Mariola Futoma

Nauczyciel dyplomowany mgr Dagmara Stanikowska Brzeźniak – zastępca dyrektora

Nauczyciel dyplomowany mgr Ewa Piątkowska

Nauczyciel dyplomowany mgr Hanna Sobkow

Nauczyciel mianowany mgr Karina Rodzoch

Nauczyciel mianowany mgr Daria Tomaszewska

Nauczyciel kontraktowy mgr Agnieszka Sowik

Nauczyciel kontraktowy mgr Anna Kowalewska

Nauczyciel kontraktowy mgr Diana Sutkowska

Nauczyciel kontraktowy mgr Magdalena Olesińska

Nauczyciel kontraktowy lic. Anna Moroz

Nauczyciel kontraktowy lic. Agata Szewczyk

Nauczyciel stażysta lic. Ola Barcińska

Nauczyciel stażysta: lic. Zuzanna Jeż

Nauczyciel stażysta: lic. Weronika Dzik

Organizacja grup w roku szkolnym 2021/2022

Grupa IKarina Rodzochk.rodzoch@przedszkole344.waw.pl
Agnieszka Sowika.sowik@przedszkole344.waw.pl
Grupa IIAnna Kowalewskaa.kowalewska@przedszkole344.waw.pl
Zuzanna Jeżzjez@przedszkole344.waw.pl
Grupa IIIMagdalena Olesińskam.olesinska@przedszkole344.waw.pl
Anna Moroza.moroz@przedszkole344.waw.pl
Grupa IVHanna Sobkowh.sobkow@przedszkole344.waw.pl
Daria Tomaszewskadtomaszewska@przedszkole344.waw.pl
Agata Szewczykaszewczyk@przedszkole344.waw.pl
Grupa VEwa Piątkowskae.piatkowska@przedszkole344.waw.pl
Dagrmara Stanikowska Brzeźniakd.stanikowskabrzezniak@przedszkole344.waw.pl
Weronika Dzikwdzik@przedszkole344.waw.pl
Grupa VIDiana Sutkowskad.sutkowska@przedszkole344.waw.pl
Ola Barcińskaa.barcinska@przedszkole344.waw.pl