Kadra naszego przedszkola to nauczyciele początkujący, mianowani i dyplomowani z pełnymi kwalifikacjami do pracy w przedszkolu, kreatywni, dobrze wykwalifikowani z bogatym doświadczeniem zawodowym.

W swojej pracy wykorzystują nowoczesne techniki, metody, wzbogacają je o nowe pomysły, aktualizują swoją wiedzę na różnorodnych formach doskonalenia zawodowego.

Dyrektor

Dyrektor przedszkola: mgr Mariola Futoma

Organizacja grup w roku szkolnym 2022/2023

OddziałImię i nazwisko nauczycielkikontakt mailowy
Grupa Imgr Agata Antosagataantos@eduwarszawa.pl
mgr Kamila Jankowskakamilajankowska@eduwarszawa.pl
Grupa IIlic. Ola Barcińskaobarcinska@eduwarszawa.pl
mgr Agnieszka Jabłonkaa.jablonka@eduwarszawa.pl
Grupa IIImgr Karina Rodzochkrodzoch@eduwarszawa.pl
mgr Agnieszka Sowikasowik@eduwarszawa.pl
Grupa IVmgr Magdalena Olesińskamolesinska@eduwarszawa.pl
mgr Anna Moroz – Bezubikamoroz@eduwarszawa.pl
Grupa Vmgr Zuzanna Jeżzjez@eduwarszawa.pl
mgr Anna Moroz – Bezubik
Grupa VImgr Ewa Piątkowskaepiatkowska@eduwarszawa.pl
mgr Dagmara Stanikowska – Brzeźniakdstanikowska@eduwarszawa.pl
lic. Weronika Dzikwdzik@eduwarszawa.pl