Przedszkolaki on-line

Zdalne nauczanie 2020/2021

Materiały dla poszczególnych grup znajdują się w zakładkach grupowych.
Zapraszamy do korzystania z materiałów zamieszczanych przez nauczycielki


Uwaga

W związku z powrotem nauczycieli do pracy czynnej zawieszamy zdalne nauczanie w grupach, aczkolwiek dla dzieci pozostających w domach w dalszym ciągu dodawane i dostępne będę materiały z działu Przedszkolaki on-lin

18 maja 2020r.


Zapraszamy rodziców i dzieci do wspólnej zabawy

Na tej stronie znajdziecie Państwo propozycje gier i zabaw dla dzieci, a także dla chętnych zadania do wykonania w ramach pracy online Kodujące przedszkolaki


Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji i wspólnej zabawy z dziećmi w domu. Mamy nadzieję, że zamieszczane przez nas propozycje zadań do wykonania wypełnią naszym przedszkolakom wolny czas radosną zabawą i nauką w towarzystwie najbliższych.

Zapraszamy do zaglądania na stronę Dzień Inny Niż Wszystkie. Będziemy tam zamieszczać okazjonalne materiały np. z okazji Dnia Św. Patryka, Powitania Wiosny, Dnia Wody…