WITAMY W ŻUCZKACH

Do przedszkola przyszedł żuk,
W okieneczko puk-puk-puk…

Witamy,

Jesteśmy grupą 5/6-latków i nazywamy się Żuki.

Uczą nas Pani Agnieszka Sowik i Pani Karina Rodzoch. Wspiera Nas Pani Magda, a pomaga i dba o salę Pani Ala.

Wycieczka Kolejką Piaseczyńską

Kreatywne popołudnia

Babie lato

Jesienne bingo

Jesienna spiżarnia

Teatrzyk pt. "Jabłko" w oparciu o fragment bajki Władimira Sutiejewa - aktywnie uczestniczymy w zabawach teatralnych, sami też potrafimy przedstawić treść utworu z wykorzystaniem sylwet.

Stopy na ścieżkach - zabawa równoważna aktywizująca mięśnie stóp; ścieżka żółta - dzieci chodzą na palcach prawej i lewej stopy, ścieżka zielona - dzieci chodzą na zewnętrznych krawędziach prawej i lewej stopy, ścieżka niebieska - przedszkolaki chodzą na piętach.

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Tradycyjnie odwiedzają nas rodzice, by czytać książki. Bardzo dziękujemy Pani Kasi- mamie Łukaszka, która przeczytała nam bajkę o przygodach żubrzyka Pompika i jego rodziny.