Fotorelacja z realizacji projektu

Pszczółka Maja a uczciwość

W ramach projektu Misie poznały pszczółkę Maję, na podstawie jej zachowania omówiliśmy do czego może prowadzić nieuczciwe postepowanie.

Wioska smerfów

W ramach projektu grupa „Tęczowe Misie” zapoznały się z bohaterami z dawnych lat – Smerfami. Wykonaliśmy wioskę smerfów i zaśpiewaliśmy razem piosenkę.

„Kaczka co przebrała miarkę”

W ramach projektu grupa „Tęczowe Misie” z pomocą pewnej bardzo strojnej kaczki, dzieci dowiedziały się że ubiór nie jest najważniejszy, ale to jacy jesteśmy.

« z 3 »

Bajkowa Fotobudka – Dzień Postaci z Bajek

W ramach projektu grupa „Tęczowe Misie” wykonała zdjęcia w fotobudce, przebraliśmy się za bajkowe postacie.

« z 3 »

Bajka o Króliku i Krabie

W ramach projektu grupa „Tęczowe Misie” zapoznała się z bajką w formie teatrzyku. Królik i krab okazały się ciekawym duetem, dzięki nim zrozumieliśmy co oznacza „sprawiedliwy podział”, zrobiliśmy też własnych bohaterów.

„Wróbel co oćwierkał sąsiadów” Pan Poeta

Grupa „Tęczowe Misie” dzięki sympatycznemu wróbelkowi o bardzo wybuchowym usposobieniu dowiedziała się co oznacza dzielenie się z innymi oraz tolerancja. Wykonaliśmy własne wróbelki.

Serce dla przyjaciela

Grupa „Tęczowe Misie” w swojej podróży do świata wartości jaką jest przyjaźń wykonała serca dla przyjaciela.

Bajkowy kącik oraz spotkanie z Reksiem

Grupa „Tęczowe Misie” przygotowała Bajkowy kącik oraz dzieci zapoznały się z postaciami bajek z dawnych lat – Reksio, Miś Uszatek.

« z 2 »

„Paw co ogon miał z przyjaźni”

W ramach projektu grupa „Tęczowe Misie” wykonała piękne piórka dla pawia, opierając się na Bajce „Paw co ogon miał z przyjaźni” Pana Poety.

« z 7 »

Bajkowy przyjaciel ze skarpetek

Grupa „Tęczowe Misie” wykonała bajkowego przyjaciela- potworka ze skarpetek. Maskotka towarzyszy dzieciom w podróży do świata wartości.

Bajkowy Przyjaciel

W ramach projektu przedszkolaki z grupy „Wiewiórki” wykonały maskotkę nawiązującą do nazwy grupy, która będzie towarzyszyła przedszkolakom podczas magicznej podróży do świata wartości.

Dobranocki z dawnych lat – Miś Uszatek
Wysłuchaliśmy fragmentu opowiadania o Misiu Uszatku. Oglądaliśmy bajkę Miś Uszatek. Na koniec wykonaliśmy portret Misia.

Bajkowy Przyjaciel – wykonanie z dziećmi maskotki, pacynki bądź kukiełki, która będzie towarzyszyła dzieciom podczas magicznej podróży do świata wartości. Wspólne nadanie imienia nowemu Przyjacielowi.

Wspólnymi siłami powstał w grupie Króliczków skrzat. Jego imię to Bartuś