WITAMY W KOTKACH

Jesteśmy grupą trzylatków. Do przedszkola chodzimy pierwszy rok. Uczy nas Pani Ola i Pani Daria. Wspiera Nas i pomaga Pani Marianka. Posiłki przynosi Nam i dba o Naszą salę Pani Ewa.

URODZINY ZUZI, ANTOSI I JASIA

Dzisiaj mieliśmy wielkie święto w naszej grupie. Obchodziliśmy urodziny Zuzi, Antosi i Jasia. Dzieci głośno zaśpiewały sto lat naszym solenizantom, następnie zaczęliśmy ucztę z pysznymi ciastami i owocami 🙂

CZYTANE WTORKI

We wtorek gościliśmy u nas Panią Marię, mamę Wojtka. Słuchaliśmy ciekawej hisorię pewnego zajączka. Bardzo dziękujemy!

JESIENNE LIŚCIE

Na wtorkowych zajęciach dzieci poznawały liście i owoce drzew, takich jak: klon, kasztanowiec oraz dąb. Ich zadaniem było dopasować owoc do danego drzewa. Na koniec wykonały pracę plastyczną.

TEATRZYK "NASZE PODWÓRKO"

CZYTANE WTORKI

Dziś gościliśmy tatę Jasia, Pana Pawła, który przeczytał dzieciom opowieść o Kubusiu Puchatku. Bardzo dziękujemy!

PIERWSZY DZIEŃ JESIENI

Kotki przywitały jesień zabawami z kolorowymi listkami. Ich zadaniem było rozpoznawać kolory, wskazywać części ciała oraz naśladować jesienną pogodę. Na koniec wykonały pracę plastyczną "Jesienne drzewo".

KOLOROWE ZAJĘCIA

FILHARMONIA PRZEDSZKOLNA