WITAMY W KOTKACH

Jesteśmy grupą trzylatków. Do przedszkola chodzimy pierwszy rok. Uczy nas Pani Ola i Pani Daria. Wspiera Nas i pomaga Pani Marianka. Posiłki przynosi Nam i dba o Naszą salę Pani Ewa.


 UBIERAMY CHOINKĘ

Przed Mikołajkami wszyscy razem obraliśmy naszą choinkę. Dzieci były bardzo zaangażowane i chętnie wieszały bombki na drzewku.

« 1 z 3 »

 

 

 

 FILHARMONIA PRZEDSZKOLAKA

 

« 1 z 2 »

 

CZYTANE WTORKI

We wtorek gościliśmy mamę Mikołaja, która przeczytała nam bajkę o Franklinie, który grał w piłkę. Dziękujemy bardzo!

 

POZNAJEMY FIGURY

Dzieci na zajęciach poznały figury- koło, trójkąt oraz kwadrat. Ich zadaniem było posegregować je ze względu na kształt oraz nazwać ich kolor. W kolejnej części zajęć wykorzystaliśmy figury do zabaw ruchowych.

« 1 z 2 »

POZNAJEMY ZWIERZĘTA- ŚWINKA MORSKA

Odwiedziła nas Pani, która przyprowadziła ze sobą świnkę morską. Dzieci poznały rodzaje świnek morskich, ich upodobania i umiejętności. Dzieci zrobiły tunel, przez który świnka z łatwością przeszła.

« 1 z 3 »


CZYTANE WTORKI

Na czytaniu gościliśmy mamę Tymka, która przeczytała dzieciom "Najpiękniejsze wiersze dla dzieci" Jana Brzechwy oraz kilka krótkich opowiadań, m.in. "Miś gaduła", "Poznaje zwierzęta w ogrodzie". Dziękujemy serdecznie!


URODZINY JULKI I OLIWIERA

W listopadzie obchodziliśmy urodziny Julki i Oliwiera. Dzieci zaśpiewały solenizantom sto lat, następnie zasiadły do ucztowania. Na koniec Julka wręczyła prezent Oliwierowi.

 

« 1 z 2 »


UROCZYSTOŚĆ 11 LISTOPADA


JA MIESZKANIEC EUROPY. KSZTAŁCENIE KADRY DROGĄ DO ROZWOJU PRZEDSZKOLA NR 344 W WARSZAWIE.

W dniach 14.10-25.10 Pani Ola przebywała na kursie językowym w Cambridge w ramach projektu POW ER. Razem ze Stefanem uczestniczyli w zajęciach w Bell School, gdzie poznali bardzo ciekawych ludzi z różnych części świata. Poznali również piękne zabytki tego cudownego miasta. Często spacerowali po pięknych, klimatycznych uliczkach Cambridge.

 


URODZINY ZUZI, ANTOSI I JASIA

Dzisiaj mieliśmy wielkie święto w naszej grupie. Obchodziliśmy urodziny Zuzi, Antosi i Jasia. Dzieci głośno zaśpiewały sto lat naszym solenizantom, następnie zaczęliśmy ucztę z pysznymi ciastami i owocami 🙂

« 1 z 2 »


CZYTANE WTORKI

We wtorek gościliśmy u nas Panią Marię, mamę Wojtka. Słuchaliśmy ciekawej hisorię pewnego zajączka. Bardzo dziękujemy!


JESIENNE LIŚCIE

Na wtorkowych zajęciach dzieci poznawały liście i owoce drzew, takich jak: klon, kasztanowiec oraz dąb. Ich zadaniem było dopasować owoc do danego drzewa. Na koniec wykonały pracę plastyczną.

« 1 z 2 »


TEATRZYK "NASZE PODWÓRKO"


CZYTANE WTORKI

Dziś gościliśmy tatę Jasia, Pana Pawła, który przeczytał dzieciom opowieść o Kubusiu Puchatku. Bardzo dziękujemy!


PIERWSZY DZIEŃ JESIENI

Kotki przywitały jesień zabawami z kolorowymi listkami. Ich zadaniem było rozpoznawać kolory, wskazywać części ciała oraz naśladować jesienną pogodę. Na koniec wykonały pracę plastyczną "Jesienne drzewo".

« 1 z 3 »


KOLOROWE ZAJĘCIA


FILHARMONIA PRZEDSZKOLNA


SPRZĄTANIE ZABAWEK

« 1 z 2 »

 


PIERWSZY SPACER