granatowy846

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 2 marca do 18 marca 2018 roku odbywać się będzie rekrutacja do naszego przedszkola na rok szkolny 2018/2019.

Rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola proszeni są o złożenie deklaracji o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym w naszej placówce w terminie od 23 lutego do 1 marca 2018 roku.

Rodzice dzieci po raz pierwszy ubiegających się o przyjęcie do przedszkola proszeni są o złożenie w przedszkolu pierwszego wyboru podpisanego wniosku o przyjęcie oraz dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów w terminie od 2 marca (godz. 13.00) do 19 marca (godz. 16.00) 2018 roku.

Rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, a także zainteresowanych zapisaniem swojego dziecka do naszej placówki na rok szkolny 2018/2019 zapraszamy do zapoznania się z poniżej zamieszczonymi komunikatami:

Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019

Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

Zapraszamy na stronę Biura Edukacji w Warszawie, gdzie uzyskacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji.

granatowy846